Sotsiaalmeedia haldus

Edukas sotsiaalmeedia fännileht peab olema aktiivne, sotsiaalne ning pakkuma väärtust fännidele. Kuid mida teha, kui Su graafik on tihe ning pole aega sotsiaalmeediaga tegeleda?

7blaze CTW 1200x628 haldus 4Pakume Sulle täisteenust ja hoiame lehel pidevalt silma peal:

 • Korrastame fännilehe
  Esmamulje on väga oluline, mistõttu peab lehel olev info olema lihtne ja arusaadav. Täidame vajalikud infoaugud ning paneme kirja selle, mida fännid soovivad ettevõtte kohta teada saada. Väga oluline on luua ka seoseid Google otsingusõnade ja Facebooki kirjelduse vahel. Näiteks Facebooki lehe nimele saab otsa lisada märksõnu või info lehel neid kasutada.
 • Loome sihtgrupid
  Reklaami tegemine sotsiaalmeedias on palju enamat, kui lihtsalt boost nupule vajutamine. Luua on võimalik palju erinevaid sihtgruppe. Tee reklaami fännidele, fännide sõpradele, kodulehe külastajatele, huvide põhjal jne. Võimalusi on meeletult palju, tuleb lihtsalt üles leida need inimesed, kellele su toode/teenus korda läheb ning koguda nad kokku oma fännilehele.
 • Teeme postitusi
  Oma fännidega tuleb regulaarselt suhelda postituste teel. Siinkohal on kindlasti kvaliteet kvantiteedist olulisem. Pole tähtis, kui tihti sa postitad, vaid see, kas Sinu postitused lähevad inimestele korda. Aitame luua sisu, millele inimesed positiivselt reageeriksid.
 • Suhtleme kasutajatega
  Soovitame kindlasti olla sotsiaalmeedias avatud ning vastata fännide poolt saadetud kirjadele ja kommentaaridele. Sotsiaalmeediat tuleb võtta kui klienditeeninduskanalit ning ignoreerimine ei anna kindlasti head tulemust.
 • Viime läbi kampaaniaid
  Aeg-ajalt tuleks lisada oma sotsiaalmeedia kanalile särtsu kampaania või mõne fännimängu näol. See on hea võimalus jõuda paljude inimesteni ja koguda uusi fänne. Edukas kampaania keskendub ühele kindlale eesmärgile ning läheb kokku ka ettevõtte brändiga.
 • Analüüsime tulemusi
  Vaatame, mis tegevused toimisid ning miks nad toimisid, et edasised ettevõtmised oleksid veelgi edukamad.

Kui tunned, et meie strateegiline lähenemine on Sinu ettevõttele kõige kasulikum, siis võta meiega ühendust!

VÕTA ÜHENDUST JA ALUSTAME KOOSTÖÖD