Facebooki kampaaniad

Eesti elanike hulgas on kõige populaarsemaks sotsiaalvõrgustikuks Facebook – 630 tuhat kasutajat ning seetõttu on mõistlik internetiturunduses panustada just sellele platvormile. Facebooki kampaaniate ja auhinnamängude korraldamine on kiireim viis suurendada fännilehe fännide arvu, tõsta bränditeadlikkust ning suurendada lojaalsete klientide arvu ning müüki. Kui samas, tuleb hoolega läbi mõelda mida teha – iPhone’i välja loosimine võib tuua küll väga palju uusi fänne, kuid kui paljud nende hulgast on Sinu potentsiaalsed kliendid?

Meie peamiseks leivanumbriks on erinevate Facebooki kampaaniate korraldamine:  alates ideest kuni disaini ja arendamiseni. 7Blaze meeskond ja partnerid on osalenud üle 150 erineva Facebooki kampaania ja auhinnamängu loomisel nii Eestis kui ka Euroopas.

Kampaaniatüüpide valik on suur ja lai, mille valikul tuleb silmas pidada ettevõtte sotsiaalmeedia turunduse eesmärke ja sihtgruppi. Iga Facebooki kampaania on erinev ja unikaalne. Siin on mõned meie loodud kampaania liikidest:

“Liitu ja võida”Kampaanias osalemiseks peab kasutaja andma oma kontaktandmed.

“Vali lemmik” Kasutaja peab auhinna mängus osalemiseks valima oma lemmik toote, teenuse jmt.

“Vasta küsimustele” Loosis osalemiseks peab kasutaja vastama ühele või mitmele küsimusele.

Fotovõistlus Kampaanias osalemiseks laadib kasutaja üles enda tehtud foto ning parim võidab auhinna.

Interaktiivne mäng Kampaania on üles ehitatud mänguna, näiteks teadmistepõhise, ajapõhine või osavusmänguna.

Voucheri kampaania Kõik kampaanias osalejad saavad endale teie ettevõtte sooduskoodiga voucher’i.

Erilahendused Loome just sinu eesmärkidele vastava kampaaniarakenduse. Ainukeseks piiriks on fantaasia.
Kõik meie poolt loodud kampaaniad on seotud meie arendatud “Social Kit” haldusplatvormiga, kus kliendil on võimalik jälgida kampaania käiku reaalajas. Platvorm näitab liitunud kasutajate/fännide isikuandmeid, nende aktiivsust, asukohta ja palju muud.

Kogutud andmeid on võimalik eksportida soovitud formaadis (xml, csv, json) ja neid näiteks oma kliendihaldussüsteemis või uudiskirjade saatmise tarkvaras kasutada.

Kui tahad täpsemalt teada, millise kampaania me Sulle võiksime teha, siis võta meiega ühendust.

VÕTA ÜHENDUST JA ALUSTAME KOOSTÖÖD