Teenused

Sotsiaalmeedia kanal on nagu lõkkeplats, mille ümber saavad koguneda inimesed sooja, kui selle keskel on toimiv tuli. Selleks, et lõkketuli püsiks või kasvaks, tuleb pidevalt hagu juurde anda lugude jutustamise teel. Nagu ka sotsiaalmeedia, on lõkketuli pidevas muutumises. Ettevõttele on tähtis oma klienti kuulata, pakkuda talle kasulikku või muud väärtust pakkuvat sisu.

Tänapäeval on paljudel ettevõtetel mõni sotsiaalmeedia konto loodud, kuid enamikul neist puudub konkreetne turundusstrateegia. Meie aitame Sinu ettevõtet sotsiaalmeedias huvitavaks ja nähtavaks muuta.

 

 

Sotsiaalmeedia konsultatsioon

Sotsiaalmeedia on suhete loomise ja arendamise keskkond, kus juhuslikult on olemas ka tohutult head reklaamimise tööriistad. Selleks, et suhe organisatsiooni ja tarbija vahel oleks päriselt kasulik, tuleb ettevõttel ise hakata oma sotsiaalmeedia tegevusi juhtima.

7Blaze õpetab sulle miks ja kuidas seda kõige efektiivsemini teha, alates tervikliku strateegia loomisest kuni tehnilise väljaõppeni.

Kas teadsid:

et Eestis on 170,000 kasutajat, kes on vähemalt ühe Facebooki lehe administraator.

Vaata rohkem

Facebooki reklaamide haldamine

Sotsiaalmeedia platvormid võimaldavad reklaami suunata just valitud sihtgrupile. Õpetan sulle läbi viima reklaamkampaaniaid, viies sõnumi just õigele sihtrühmale minimaalse eelarvega.

Kas teadsid:

et sul on võimalik koostada sihtgrupp veebilehe külastajatest (Website Custom Audience - WCA). Näiteks satub lugeja su lehele Delfist ning WCAd kasutades saad talle reklaami näidata uuesti Facebookis.

Vaata rohkem

Sotsiaalmeedia disain

Sotsiaalmeedias mängib väga olulist rolli visuaalne väljanägemine – oluline on lehe enda välimus kui ka postituste kuvand.

Kui olete alles alustamas või soovite olemasolevaid kanaleid värskendada, siis 7Blaze Social saab teid sellega aidata.

Kas teadsid:

et aju töötleb pilte 60 000 korda kiiremini kui teksti.

Vaata rohkem

Sotsiaalmeedia haldus

Edukas sotsiaalmeedia kanal on aktiivne ja sotsiaalne, loob väärtust fännidele ning teeb ettevõttele raha.

Kui soovid abi halduri leidmisel või soovid ise saada väljaõpet, siis võta ühendust!

Kas teadsid:

et suur fännide arv pole kõige olulisem?

Vaata rohkem

Facebooki kampaaniad

Facebooki kampaaniate ja auhinnamängude korraldamine on kiireim viis suurendada fännilehe jälgijate arvu, tõsta bränditeadlikkust ning suurendada lojaalsete klientide arvu ning müüki.

Kas teadsid:

et iPhone'i loosimine ei ole parim viis kampaania korraldamiseks?

Vaata rohkem
VÕTA ÜHENDUST JA ALUSTAME KOOSTÖÖD