Teenused

Sotsiaalmeedia kanal on nagu lõkkeplats, mille ümber saavad koguneda inimesed sooja, kui selle keskel on toimiv tuli. Selleks, et lõkketuli püsiks või kasvaks, tuleb pidevalt hagusi juurde anda lugude jutustamise näol. Nagu ka sotsiaalmeedia on lõkketuli pidevas muutumises. Ettevõttele on tähtis oma klienti kuulata, pakkuda talle kasulikku või muud väärtust pakkuvat sisu.

Tänapäeval on paljudel ettevõtetel mõni sotsiaalmeedia konto loodud, kuid paljudel neist puudub konkreetne turunduse strateegia. Meie aitame Sinu ettevõtet sotsiaalmeedias huvitavaks ja nähtavaks muuta.

 

 

Facebooki disainipakett

Facebook on sotsiaalmeedia platvorm, kus mängib väga olulist rolli visuaalne väljanägemine – oluline on lehe enda välimus kui ka postituste kuvand. Kui olete alles alustamas oma Facebooki lehega või soovite olemasolevat lehte värskendada, siis 7Blaze saab teid sellega aidata.

Kas teadsid:

et aju töötleb pilte 60,000 korda kiiremini kui teksti.

Vaata rohkem

Sotsiaalmeedia haldus

Edukas Facebooki fännileht on pidevalt aktiivne ja sotsiaalne. Pakume Sinule täisteenust ja hoiame lehel pidevalt silma peal: loome postitusi, vastame kasutajate küsimustele ja viime läbi kampaaniaid uute fännide saamiseks.

Kas teadsid:

et suur fännide arv pole kõige olulisem?

Vaata rohkem

Facebooki kampaaniad

Facebooki kampaania on kiireim viis fännibaasi kasvatamiseks ja uute klientide leidmiseks. Kampaania peab olema sotsiaalne ja suunatud õigesti just sinu sihtgrupile.

Kas teadsid:

et iPhone'i loosimine ei ole parim viis kampaania korraldamiseks?

Vaata rohkem

Sotsiaalmeedia strateegia

Fännilehel on tuhandeid laike, kuid like, kommentaare ja otsest müüki läbi kanali tuleb vähe ning sotsiaalmeedia tundub rohkem kulu kui tulu? Sellele saab olla kaks põhjust: kas toode on halb või sotsiaalmeediat on halvasti kasutatud. Me usume, et Su toode on hea, kuid sotsiaalmeedias edu saavutamiseks tuleb strateegiliselt läheneda.

Kas teadsid:

et Eestis on 620 000 Facebooki kasutajat ja ca 150 000 Instagrami kasutajat?

Vaata rohkem

Facebooki Reklaamide haldamine

Sotsiaalmeedia platvormid võimaldavad reklaami suunata just valitud sihtgrupile. Aitame viia läbi reklaamkampaaniaid viies sõnumi just õigele sihtrühmale ja optimeerime reklaami vastavalt sinu eelarvele.

Kas teadsid:

et sul on võimalik koostada sihtgrupp veebilehe külastajatest (Website Custom Audience - WCA). Näiteks satub lugeja su lehele Delfist ning WCAd kasutades saad talle reklaami näidata uuesti Facebookis.

Vaata rohkem
VÕTA ÜHENDUST JA ALUSTAME KOOSTÖÖD