Teenused

Sotsiaalmeedia on nagu lõkkeplats, sul on tarvis platvormi (sinu kanalit), mille ümber saavad koguneda inimesed. Mida tugevamad on seosed ja lood inimeste vahel, seda suurem on leek. Mida suurem on leek, seda rohkem inimesi soovib platvormile juurde tulla. Nagu ka sotsiaalmeedia, on lõkketuli pidevas muutumises. Ettevõttele on tähtis oma klienti kuulata, luua keskkkond, kus on võimalik ennast harida, tunda ennast lõbusalt ja olla sotsiaalne teiste inimestega.

 

 

Sotsiaalmeedia turunduse konsultatsioon

Sotsiaalmeedia on suhete loomise ja arendamise keskkond, kus juhuslikult on olemas ka tohutult head reklaamimise tööriistad. Selleks, et suhe organisatsiooni ja tarbija vahel oleks päriselt kasulik, tuleb ettevõttel ise hakata oma sotsiaalmeedia tegevusi juhtima.

7Blaze õpetab sulle miks ja kuidas seda kõige efektiivsemini teha, alates tervikliku strateegia loomisest kuni tehnilise väljaõppeni.

Kas teadsid:

et Eestis on 170 000 kasutajat, kes on vähemalt ühe Facebooki lehe administraatorid.

Vaata rohkem

Facebooki reklaamide haldamine

Sotsiaalmeedia platvormid võimaldavad reklaami suunata just valitud sihtgrupile. Õpetan sulle läbi viima reklaamkampaaniaid, viies sõnumi just õigele sihtrühmale minimaalse eelarvega.

Kas teadsid:

et sul on võimalik koostada sihtgrupp veebilehe külastajatest (Website Custom Audience - WCA). Näiteks satub lugeja su lehele Delfist ning WCAd kasutades saad talle reklaami näidata uuesti Facebookis.

Vaata rohkem

Sotsiaalmeedia disain

Sotsiaalmeedias mängib väga olulist rolli visuaalne väljanägemine – oluline on lehe enda välimus kui ka postituste kuvand.

Kui olete alles alustamas või soovite olemasolevaid kanaleid värskendada, siis 7Blaze Social saab teid sellega aidata.

Kas teadsid:

et aju töötleb pilte 60 000 korda kiiremini kui teksti.

Vaata rohkem

Sotsiaalmeedia haldus

Edukas sotsiaalmeedia kanal on aktiivne ja sotsiaalne, loob väärtust fännidele ning teeb ettevõttele raha.

Kui soovid abi halduri leidmisel või soovid ise saada väljaõpet, siis võta ühendust!

Kas teadsid:

et suur fännide arv pole kõige olulisem?

Vaata rohkem

Facebooki kampaaniad

Facebooki kampaaniate ja auhinnamängude korraldamine on kiireim viis suurendada fännilehe jälgijate arvu, tõsta bränditeadlikkust ning suurendada lojaalsete klientide arvu ning müüki.

Kas teadsid:

et iPhone'i loosimine ei ole parim viis kampaania korraldamiseks?

Vaata rohkem
VÕTA ÜHENDUST JA ALUSTAME KOOSTÖÖD